Przeglądy klimatyzacji

Zapraszamy do naszej serwisu w celu sprawdzenia klimatyzacji w Państwa samochodzie. Jesteśmy firmą profesjonalną, która, na co dzień obsługuje wielu klientów. Nasza oferta skierowana jest do posiadaczy samochodów osobowych, dostawczych, vanów jak i hybryd. Jesteśmy przygotowani bardzo dobrze na wizytę naszych klientów.

Podejmujemy bardzo szybko działanie, dlatego nasz klient szybko wyjdzie ze sprawdzoną klimatyzacją. Jeśli nie ma potrzeby wymiany żadnych części to cały proces potrwa około trzydziestu minut.
Zapraszamy do naszego warsztatu przed sezonem. Nie ma wtedy kolejek i można o wiele szybciej naprawić układ klimatyzacji. Posiadamy sprzęt komputerowy, który pozwala na bardzo szybką diagnozę całego układ klimatyzacji bez względu na to, w jakim jest samochodzie. Jeśli nasz komputer wykryje, że brakuje w układzie czynnika chłodzące albo oleju to bardzo szybko go uzupełnimy. Wcześniej sprawdzimy czy układ jest szczelny, jeśli wyjdą jakieś nieszczelności to postaramy się je bardzo szybko naprawić.

Uszkodzone części możemy wymienić na nowe, ale możemy również naprawić. Na co dzień zajmujemy się naprawą przewodów ciśnieniowych metalowych i elastycznych. Możemy spawać elementy aluminiowe takie jak chłodnica klimatyzacji.

Korzystamy tylko z najlepszych części do klimatyzacji. Dotyczy to nowych części prosto od producenta jak i tych, które pochodzą z powypadkowych samochodów. Od samego początku pomagamy we wszystkim klientowi. Jesteśmy z nim przy wyborze części zamiennych. Doradzamy najlepsze rozwiązanie, które gwarantuje, że klimatyzacja będzie działać nieprzerwalnie długie lata. To, od jakiego producenta pochodzą części ma ogromne znaczenie.

Zachęcamy wszystkich do regularnego odwiedzania naszego serwisu klimatyzacji. Wszystkie naprawy będą wykonywane na bieżąco. Jest to oszczędność nie tylko czasu, ale również i pieniędzy dla każdego posiadacza klimatyzacji. Wystarczy jeden telefon żeby nasz pracownik wpisał Państwa na konkretny dzień i godzinę, a my zajmiemy się już resztą.