Dezynfekcja klimatyzacji

Nasi klienci przyjeżdżają do nas bardzo często z mocno zanieczyszczoną klimatyzacja. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jakie to ogromne zagrożenie dla wszystkich użytkowników samochodu. Klimatyzacja, jeśli nie jest odgrzybiana to powoduje wiele chorób.

Zachęcamy wszystkich posiadaczy klimatyzacji w samochodach osobowych jak i dostawczych do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się odgrzybianiem klimatyzacji do bardzo dawna. Korzystamy przy tym z najnowszych rozwiązań gwarantujących naszym klientom najlepsze efekty.

Proces dezynfekcji klimatyzacji
– ozonowanie pozwala na neutralizacje przykrych zapachów we wnętrzu samochodu. Cały proces trwa nie wiece niż trzydzieści minut,
– ultradźwiękowe rozpalanie preparatu, który bardzo dobrze działa na eliminowanie grzybów, pleśni, baterii. Są to bardzo poważne zagrożenia, które mogą powodować wiele chorób. Często klient nie zdaje sobie sprawy z tego, że wszystkie problemy zdrowotne pochodzą właśnie od klimatyzacji,

Oczyszczenie samochodu z przykrych zapachów jak i grzybów i bakterii trwa nieco ponad dwie godziny. Wszystko zależne jest od tego jak duży jest samochód.
Jeśli w samochodzie pali się papierosy albo przewozi zwierzęta to zastosujemy takie preparaty, które oczyszczą wnętrze z zapachów. Auto po tych wszystkich zabiegach będzie pachniało jak nowe.
Dezynfekcja układu klimatyzacji powinna być wykonywana raz do roku. Wtedy jest pewność, że nic złego nam nie zagraża.
W naszym serwisie stosujemy środki do odgrzybiania pochodzące od najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek. Gwarantuje to bardzo dobre efekty. Mamy przy tym bardzo niskie ceny, dlatego z naszych usług korzysta tak wielu klientów.
W klimatyzacji jednym z ważniejszych elementów jest parownik schładzający powietrze wpływające do pojazdu. Podczas pracy na parowniku pojawia się para wodna wraz z grzybami, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. To miejsce bardzo narażone jest na pojawianie się toksycznych i alergicznych substancji. To, dlatego trzeba je skuteczny sposób oczyszczać raz w roku.